Samsung M5 32" 60Hz LS32DM501EMXUE FHD SMART SMART - White
Samsung M5 32" 60Hz LS32DM501EMXUE FHD SMART SMART - White Samsung M5 32" 60Hz LS32DM501EMXUE FHD SMART SMART - White Samsung M5 32" 60Hz LS32DM501EMXUE FHD SMART SMART - White
999 SAR
Product In one shop
(0)
The Samsung M5 32-inch 60Hz LS32DM501EMXUE FHD SMART screen in white is a great option to enhance your viewing experience. This screen comes in a 32-inch size and offers high-quality resolution with FHD (1920 × 1,080), ensuring clear and vivid images. It
features LED backlighting technology that provides even brightness at 250CD/㎡ level, making colors appear realistic and true. This screen comes with a 60Hz refresh rate for a smooth and stutter-free entertainment experience.
This screen
  • المقاس: 24.5 بوصة
  • الدقة: FHD 1920x1080
  • معدل التحديث: 360Hz
  • Size: 24.5 inches
  • Resolution: FHD 1920x1080
  • Brightness: 350 CD / ㎡
  • Response Time: 1ms
  • Refresh Rate: 360Hz